8 678 06862

Apie mus

TURIU DOVANĄ komanda, bendradarbiaudama su Jūsų miestelio įsikūrusiais prekybininkais ir paslaugų teikėjais, sukūrė dovanų kuponą-rinkinį, kuris pradžiugins ir nustebins.

Dovanokite galimybę išsirinkti dovaną patiems savo mieste! Stilingi, naudingi daiktai, papuošalai ar jaukios, atpalaiduojančios ir ilgam įsimenančios akimirkos – kiekvienas su mūsų kuponu galės realizuoti tobulos dovanos idėją.

 

NAUJIENA! 

Prie Turiu Dovaną idėjos prisijungė partneriai pas kuriuos galėsite  panaudoti kuponą pirkdami internetu visoje Lietuvoje. 

 

TURIU DOVANĄ kuponas ypatingas, nes:

  • Taupo Jūsų brangų laiką renkant dovaną.
  • Tinka įvairioms progoms ir įvairaus amžiaus žmonėms.
  • Puoselėja tikslingų, naudingų, reikalingų, praktiškų dovanų tradiciją.
  • Dovanoja laisvę rinktis tai, ko šiuo metu reikia ar norisi.
  • Apsaugo nuo betikslio pinigų išleidimo nuperkant nereikalingą daiktą.
  • Mažina vartojimą, tuo pačiu padeda išsaugoti ir gamtos išteklius, nes nereikalingos dovanos nenugula toliausiuose stalčių ar lentynų kampuose.
  • Galite jį suasmeninti, užrašydami nuoširdų palinkėjimą ar sveikinimą.

 

Dovanų kuponai – tai universalios, vis labiau populiarėjančios dovanos ir dar lankstesnės galimybės tiek dovanos teikėjams, tiek ir gavėjams.

Drauge su TURIU DOVANĄ kuponu padovanokite nuoširdumą, meilę, atidumą, šypseną, apsikabinimą, pasivaikščiojimą bei jaukų pokalbį. 

Ačiū, kad esate drauge ir renkatės prasmingesnes dovanas!

 

Bendraukime ir bendradarbiaukime:

+370 678 06862

turiudovana@gmail.com

facebook.com/TuriuDovaną

www.turiudovana.lt

 

 

Pažymime, kad mes neteikiame dovanų kuponų kataloge pateiktų paslaugų. Su paslaugų teikėjais galite susisiekti pagal pasirinktos dovanos, iš mūsų sistemos TuriuDoavana.lt "VISOS DOVANOS" skilties, nurodytą kontaktinę informaciją.

 

 

 

© 2014-2024 TuriuDovana.lt
Sprendimas: Infoface