8 678 06862

Dėkingumo Žurnalas

Dėkingumo Žurnalas

"Esu Lina, tokia pati asmenybė, kaip ir tu: turiu dvi kojas, rankas, akis, ausis, turiu galvą ant pečių, sveikatą, puikią šeimą, nuostabų vyrą ir tikėjimą, jog galiu padaryti viską, jeigu tik labai noriu!!!
Prieš kelis metus savęs paklausiau: "O koks yra mano tikslas šiame gyvenime?" Man Visata atsakė: "Padėti žmonėms!" Manote, jog man pasidarė ramiau, gavus šį atsakymą? NE, nes supratau, jog galiu padėti tik keliems žmonėms būdama šalia, o kaip padėti žmonėms, esant toli? Visata ir vėl man atėjo į pagalbą atsakydama: "Tau reikia įrankio!" Taip po dviejų metų gimė DĖKINGUMO ŽURNALAS.
Esu be galo dėkinga žmonėms, kurie nuo pačios pirmos dienos tikėjo šia idėja, palaikė, suprato, skatino ir padėjo bei padeda, kai man to labiausiai reikia! Didžiausia padėka yra DŽ komandai - žemai lenkiuosi jiems!
DĖKINGUMO kelionėje patyriau ne vieną iššūkį, tačiau mane labiausiai skatina žmonių supratimas, jog DĖKINGUMO ŽURNALAS keičia žmonių gyvenimus, nes žmonės susikuria teisingus įpročius, o įpročiai kuria mus. Smagiausia, jog mes esame atsakingi, kokie įpročiai sukurs mus. Tačiau nebijokite, nėra taip sudėtinga :)" - sako Dėkingumo Žurnalo autorė - Lina Nikitinaitė

Labai tikiuosi, jog DŽ palies tūkstančių žmonių gyvenimus ir po daugelio metų galėsiu pasakyti: "Dabar aš esu rami, nes padariau viską, kad padėčiau žmonėms!" 

 

https://dekingumozurnalas.lt/‹ Atgal
© 2014-2024 TuriuDovana.lt
Sprendimas: Infoface